O nas

Anna Strzelczyk

Kompozytorka, aranżerka, skrzypaczka, organistka

Więcej informacji o Ani

Ukończyła studia na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na kierunku kompozycja i teoria muzyki. Autorka wielu dużych form wokalno-instrumentalnych, a także muzyki kameralnej. Centrum jej zainteresowań twórczych stanowi muzyka religijna. Nie stroni jednak od tworzenia muzyki instrumentalnej, w tym utworów dla dzieci. Chętnie łączy ze sobą język muzyki klasycznej i rozrywkowej. Działała m.in. jako aranżerka Filharmonii Kaliskiej oraz aranżerka i kompozytorka Jasnogórskiej Orkiestry Dętej. Gra na skrzypcach klasycznych i elektrycznych, a także na fortepianie. Jako organistka odpowiada za codzienną oprawę liturgii Mszy Świętej. We współpracy z wykwalifikowanymi muzykami tworzy nietuzinkową oprawę muzyczną uroczystości kościelnych oraz imprez okolicznościowych.
Na co dzień wraz z mężem Adrianem prowadzi Knieciowe Gospodarstwo, nietuzinkowe gospodarstwo rolne, w którym spełnia swoje marzenia o hodowli i uprawie w zgodzie z naturą. Aktywnie prowadzi media społecznościowe, w których promuje zdrową żywność, w szczególności wołowinę kulinarną.
Mama dwóch dziewczynek – Tereski i Hani.

Adrian Strzelczyk

Trębacz

Więcej informacji o Adrianie

Absolwent Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Marcina Józefa Żebrowskiego w Częstochowie w klasie trąbki. Inżynier budownictwa. Pasjonat muzyki barokowej, niestroniący od wykonawstwa muzyki nowej. Od wielu lat uświetnia uroczystości religijno-państwowe jako intradzista i członek oktetu oraz Jasnogórskiej Orkiestry Dętej. Jego ciepły i nośny dźwięk trąbki dodaje blasku i podkreśla wyjątkowość każdej uroczystości.
Na co dzień prowadzi odziedziczone po dziadku Knieciowe Gospodarstwo. W swojej pracy stawia na intensywny rozwój, współpracę z ludźmi i dążenie do jak najściślejszego związku z prawami natury.

Kinga Kabzińska-Nowak

Skrzypaczka, organistka, nauczyciel gry na skrzypcach

Więcej informacji o Kindze

Ukończyła studia na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na kierunku instrumentalistyka, specjalność – gra na instrumencie skrzypce. Koncertuje się na skrzypcach klasycznych oraz elektrycznych, a w swoim repertuarze ma zarówno dzieła dawnych mistrzów, jak i utwory z kanonu muzyki rozrywkowej. Posiada wieloletnie doświadczenie i kompetencje organisty kościelnego. Jej pasją jest praca z dziećmi. Swoją grą od wielu lat zachwyca i wzrusza melomanów na salach koncertowych, a także odbiorców muzyki rozrywkowej. Wzruszyła już setki par młodych podczas najważniejszego dnia w ich życiu, a także uczestników codziennych uroczystości świeckich i kościelnych.

Maria Strzelczyk

Skrzypaczka, członek Narodowej Orkiestry Polskiego Radia

Więcej informacji o Marii

Ukończyła studia na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na kierunku instrumentalistyka, specjalność skrzypce. Jej pasją jest granie zespołowe – od małych zespołów kameralnych, po wielką orkiestrę symfoniczną. Doświadczenie zdobywała w salach Polski i świata jako solistka i muzyk orkiestrowy. Obecnie gra w Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. W jej interpretacjach perfekcjonizm idzie w parze z bogactwem brzmienia. Swoją grą pragnie poruszyć serca słuchaczy.

Katarzyna Kabzińska

Wokalistka

Więcej informacji o Kasi

Absolwentka malarstwa sztalugowego oraz architektonicznego na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie, a także studentka filozofii na Wydziale Filologiczno – Historycznym tejże uczelni. Nagrodzona przez Prezesa Rady Ministrów, Marszałka Województwa Łódzkiego oraz Prezydenta Miasta Częstochowy. Do powołania artysty podchodzi w sposób synkretyczny – łączy w swej działalności najróżniejsze sztuki plastyczne, śpiewa, gra, pisze, a przy tym dużo i intensywnie myśli. Swoje prace prezentowała na wystawach indywidualnych oraz zbiorowych. Obok malarstwa jej największą pasją jest muzyka. Swym śpiewem od wielu lat uświetnia różnego rodzaju uroczystości. Chętnie wykonuje zarówno utwory klasyczne jak i rozrywkowe, jednak jej prawdziwą miłością jest muzyka liturgiczna.